Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Özyiğit paslanmaz amortisör 2017 yılında sürekli büyüyen ve gelişen şirket olma, dünya standartlarında üretim anlayışı ile Adapazarı’nda kurulmuştur.

Kendini sürekli yenileyen firma ileri teknoloji teçhizatları ve profesyonel ekibi ile sektörde farkını ortaya koymuştur. 100 metrekare alanda üretimden 1000 metrekareye çıkan kapalı alan üretim tesisleri ile çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

Kişiye özel üretim ve stokları ile her türlü paslanmaz amortisör ihtiyaçlarınızı kısa sürede teslim edecek alt yapıya sahiptir. Kalite, çevreye güven, takım çalışması, müşteri memnuniyeti ile sizlerin çözüm ortağıdır.

Vizyon

Rekabetin yüksek olduğu sektörde yüksek kalite, yenilikçi ve kişiye özel üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen marka haline gelmeyi hedefliyoruz.

Misyon

Özyiğit amortisör otomotiv, mobilya, sağlık, havacılık, savunma sanayi gibi daha birçok sektörün ihtiyacı olan paslanmaz amortisör model ve çeşitlerini tasarım aşamasından itibaren maksimum müşteri memnuniyeti ile karşılar.

Özyiğit amortisör olarak kaliteyi sizlerle paylaşarak, karşılıklı güven içerisinde üretimlerimize devam ediyoruz.